UPS Tamiri

Kaplantek Teknik Elektronik , UPS Güç Kaynağı tamiri, teknik servisi, bakımı ve bakım sözleşmesi konusunda da hizmet vermektedir. 

UPS tamiri için bize gelen ürünlerde genelde akünün ömrünün bitmesinden kaynaklı bir sorun olmaktadır. Konusunda uzman ekibimiz ile  verdiğimiz teknik servis hizmetleri, Kaplantek Teknik Elektronik garantisi altında gerçekleştirilmektedir.  UPS Güç Kaynağı tamiri işlemleri yanısıra  UPS akü değişimi, montaj ve demontaj işlemleri, parçalı ve parçasız bakım sözleşmeleri de firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Başlıca UPS Güç Kaynağı Arızalarından Bir Kısmı Şu Şekildedir:

  • UPS Güç Kaynağından aralıklı uyarı sinyali gelmesi.
  • UPS Güç Kaynağından aralıklı uyarı sinyali geliyor ve Arıza ışıklı uyarısı yanması.
  • UPS Güç Kaynağından sürekli uyarı sinyali gelmesi.
  • Elektrik kesildikten yaklaşık 1-2 dk sonra ya da gittiği gibi UPS Güç kaynağı kapanması.
  • Elektrik kesildikten ve geldikten sonra giriş tesisatındaki sigorta atması.
  • Elektrik kesildikten sonra UPS Güç Kaynağı çalışmasına rağmen ona bağlı sistemlerin çalışmaması
  • Elektrik kesik ve UPS Güç Kaynağı açma kapama düğmesinin açılmaması.

Genel anlamda en yüksek hatalar bu şekilde olup güç kaynağı buna benzer birçok arıza da yapabilir.

UPS Güç Kaynağı tamiri işlemlerini arıza olduğunu düşündüğünde yaptırmanız gerekir. Eğer yaptırmazsanız bağlı bulunduğu cihazlara zarar verebilir. UPS Güç Kaynağı tamiri tamiri teknik servisimiz tarafından sorunsuz ve en kısa zamanda olacak şekilde gerçekleştirilir. 

ups tamiri

Marka bağımsız teknik servis  hizmetlerimizde ise , her güçte Kesintisiz Güç Kaynağı ( UPS) Tamiri ,Onarımı , Bakımı, UPS Aküsü değişimi,  her  markaya  yönelik  Kesintisiz  Güç Kaynağı (UPS) bakım anlaşmaları, montaj ve demontaj hizmetleri, garantili ups tamiri, UPS elektronik kart tamiri ve bununla beraber regülatör, redresör, invertör , elektronik kompanzasyon aletlerinin tamirleri tecrübeli teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?