UPS GÜÇ KAYNAĞI TAMİRİ

Kaplantek Teknik Elektronik firması sektörde yer aldığı 2017 yılından bu güne kadar onlarca UPS tamiri ve kesintisiz güç kaynağı elektronik kart tamiri yapmıştır. Firma bünyesinde yer alan teknik personellerin uzun yıllardır sektörde yer alıyor olması ve elektronik kartlar üzerinde uzun yıllar çalışmış olmaları Kaplantek firmasını ayrıcalıklı kılmaktadır.

Marka bağımsız teknik servis  hizmetlerimizde ise , her güçte Kesintisiz Güç Kaynağı ( UPS) Tamiri ,Onarımı , Bakımı, UPS Aküsü değişimi,  her  markaya  yönelik  Kesintisiz  Güç Kaynağı (UPS) bakım anlaşmaları, montaj ve demontaj hizmetleri, garantili ups tamiri, UPS elektronik kart tamiri ve bununla beraber regülatör, redresör, invertör , elektronik kompanzasyon aletlerinin tamirleri tecrübeli teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

ups tamiri

Profesyonel ve kurumsal bir elektronik firması olarak Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) elektronik kart tamiri ve bakım hizmetleri veren firma yüzde yüz müşteri memnuniyetini çalışma prensibi olarak benimsemiş ve güvenilir tamir hizmeti veren bir firmadır. Tamir, bakım ve onarım hizmetleri kapsamında firma ile iletişime geçtiğiniz şu şekilde hizmet alıyorsunuz.

1 ) Profesyonel bir ekip vereceğiniz adrese gelerek ön inceleme ve keşif işlemlerini yapıyor. Basit testler kapsamında arızanın kaynağı ile ilgili tespitler yapılarak size bilgi veriliyor.

2 ) Onay vermeniz durumunda tamiri yapılacak kart veya diğer parçalar sökülerek merkez laboratuvara getiriliyor.

3 ) Yedek parça değişimi yapılması gerekiyorsa orijinal yedek parça değişimi yapılıyor veya arızalı parça için tamir hizmeti veriliyor.

4 ) Kısa süre de tamir işleminin ve yedek parça değişimin yapılmasından sonra cihaz montajı yapılıyor. Sonrasında test çalışması yapılarak cihaz size teslim ediliyor.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?