Levent Elektronik Kart Tamir Firmaları

Levent Elektronik Kart Tamir Firmaları 0 533 935 87 43

elektronik kart tamiri
elektronik kart tamiri

Teknik servislerimiz bünyesinde tecrübeli ekibimiz ve yılların deneyimiyle her türlü elektronik cihazlarınızın bakımını ve tamirini profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Elektronik cihazlarınız için ekonomik çözümler için bize mutlaka ulaşın. Başlıca hizmetlerimiz için sitemize bir göz atın.Elektronik kart tamiri Levent bölgesinde ihtiyacınız varsa bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Kart tamiri Levent

Arızalı kart veya cihazlarınızı size en yakın teknik servisimize bizzat getirebilir veya servis talebinde bulunabilirsiniz.Her türlü elektronik kart ve cihaz tamirini gerçekleştiriyoruz.Tamirlerimiz 6 ay garantilidir.

Levent Elektronik Kart Tamir Firmaları

elektronik kart tamiri
elektronik kart tamiri

Levent Elektronik kart tamir firmaları arasında en iyisi olma yolunda gayret eden Kaplantek Elektronik gerektiğinde yerinde verdiği teknik servis hizmetleri ile sizler için gerekenleri yapmanın yanında kargo ilede arıza tespit ve onarım işlemleri gerçekleştirmektedir. Anlaşmalı kargolarımız aracılığı ile sizlerden arızalı kartlarınızı alıp onarım fiyatı vermeden asla işe başlamamaktayız.

Levent Elektronik Kart Tamir Firması 0533 935 87 43

Levent elektronik kart tamiri

Levent Elektronik Kart Tamiri Firması Olan Kaplantek Elektronik olarak İmamoğlu İçi Her Yere Hatta Türkiye’nin her yerine elektronik kart tamiri alanında hizmet vermekteyiz.

Neler Yapıyoruz;

Levent Laptop Anakart Tamiri

Levent Biyomedikal Cihaz Tamiri

Levent CPU Kart Tamiri

Levent DC Motor & Encoder Tamiri

Levent Dijital ve Analog Kartlar

Levent Dikiş&Nakış Makineleri

Levent El Terminali ve Kumanda

Levent Motor Sürücü &İnverter Tamiri

Levent Endüstriyel Power Supply Tamiri

Levent Ses&Görüntü Sistemleri Tamiri

Levent SMPS Tamiri

Levent Kesintisiz Güç Kaynağı Tamiri

Levent Power Supply Tamiri

Levent Solar İnverter Tamiri

Levent Lazer Soğutucu Sistemleri Tamiri

Levent Lazer Epilasyon Sistemleri Tamiri

Levent Endüstriyel Kart Tamiri

Levent UPS Akü Değişimi

Levent UPS Tamiri

Levent Medikal Cihaz Kart Tamiri

Levent Güç Kaynağı Tamiri

Levent Lazer Güç Kaynağı Tamiri

Levent içi her yere elektronik kart tamiri için gitmemizin yanında kargo ilede bozuk olan elektronik ve endüstriyel kartlarınızı bizlere yollayabilirsiniz.

Sistemlerinizde kullanmakta olduğunuz elektronik devre kartları çeşitli nedenlerle arızalanabilir. Arıza oluşmasının başlıca sebepleri arasında aşırı ısınma, ani yüksek gerilim, şebeke frekansındaki harmonik bozulmalar, gerilim düşümü, aşırı veya dengesiz yük, sıvı teması ve tasarım hatası gibi durumlar sayılabilir.Çeşitli kullanıcı hatalarını da bu sebepler arasına ekleyebiliriz.Elektronik sektöründeki gelişmeler ve bu gelişmeye bağlı olarak artan bakım onarım ihtiyacı Elektronik Kart Tamiri sektörünün büyümesinin de önünü açmıştır.

Arızanın gerçekleşme nedenine bağlı olarak Elektronik kartın üzerindeki hasarın büyüklüğü de değişiklik göstermektedir.Örneğin ani gerilim yükselmesi durumunda kartın besleme katında bulunan koruma elemanları devreyi açarak kartta büyük hasarlar oluşmasını engelleyebilir, bu durumda bir sigorta belki bir varistör değiştirilerek sorun giderilebilir.Kartın aşırı ısınması veya diğer bir tabirle soğutmanın yetersiz olması durumunda ise elektrolitik kondansatörlerden bazıları şişmiş veya delinmiş olabilir.Diğer bir örnek olarak , uzun süreli gerilim düşümü veya dengesiz yük sorununa bağlı olarak devre üzerinde girişten çıkışa kadar mikro denetleyici dahil bir çok malzeme bozulmuş olabilir.Bu örnekleri çoğaltmak mümkündür.

Arızanın gerçekleşme nedenine ve bozulan malzemelerin çeşitliliğine bağlı olarak farklı test aletleri ve test metodlarını kulanmak gerekir.Elektronik Kart Tamiri konusundaki genel yaklaşım devre kartı üzerindeki arızalı malzemelerin tespit edilmesi ve bunun ardından arızalı malzemelerin yenisi ile değiştirilirmesidir.Bu sayede arızalı elektronik kartın sağlam ve çalışır hale getirilmesi mümkün olur.  

Levent Elektronik Kart Tamir Firmaları
Arayın 0 533 935 87 43. Sizde Levent Elektronik Kart Tamir Firmaları arasındaki Kaplantek Elektroniği arayıp elektronik kart tamiri yaptırabilirsiniz.
Levent Elektronik Kart Tamir Firmaları

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?