Lazer Epilasyon Sistemleri Tamiri

Güzellik salonlarının ve estetik merkezlerinin temel cihazlarından biri olan ve kadınların daha estetik bir vücuda sahip olmasında çok önemli bir görevi bulunan lazer epilasyon cihazları arıza yaptığında güzellik merkezinizde müşterilerinize hizmet veremezsiniz. Bu durum hem ticari itibarınızın olumsuz etkilenmesine hem de maddi olarak kayıp yaşamanıza neden olur. Bu olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalmamak ve uzun süreler lazer epilasyon sistemlerinin kullanım dışı kalmasını önlemek için yapmanız gereken bu alanda profesyonel olarak hizmet veren Kaplantek Teknik Elektronik firması ile çalışmaktır. Lazer epilasyon sistemleri tamiri konusunda profesyonel olan firma eski teknolojiler ile çalışan epilasyon cihazları ve yeni nesil epilasyon sistemleri üzerine sahip olduğu tecrübeyi ve deneyimi sizler ile paylaşıyor.

Lazer epilasyon sistemleri konusunda tüm markaların cihazları için teknik servis ve tamir hizmeti alabileceğiniz firma;

·Alexandrita Lazer Cihazları,

·Photojet Lazer Epilasyon Cihazları,

·Quanta Lazer Epilasyon Cihazları Tamiri,

·Nanolight Lazer Epilasyon Cihazları Tamiri,

·Ulase Lazer Epilasyon Tamiri,

·Ellipse Lazer Epilasyon Cihazları,

·Extro IPL2000 Lazer Epilasyon Sistemleri Tamiri,

·Candela Mini GentleLase Lazer Epilasyon Sistemleri Tamiri,

·Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazları Tamiri

·Sharplight Formax Lazer Epilasyon Sistemleri Tamiri,

·Diamond Lazer Epilasyon Sistemleri Tamiri

·Diod Lazer Epilasyon Cihazları,

·IPL Lazer Epilasyon Cihazları

·Fraksiyonel Lazer Cihazları

·HIFU Ameliyatsız Yüz Germe Cihazı

·Q-Switch ND Yag Lazer Cihazları

Markalarının yanı sıra tüm lazer epilasyon sistemleri üzerine tamir hizmeti veriyor. Bünyesinde çalışan profesyonel ve tecrübeli elemanlar İle sizlere lazer epilasyon tekniz servsi hizmeti veren firma arıza oluşması durumunda çok hızlı bir şekilde size ulaşarak servis işlemlerini başlatıyor. Lazer epilasyon sistemleri tamiri işlemlerinde arızanın tespit edildiği ana kadar sizden herhangi bir ücret talep etmeyen firma arıza türüne ve yedek parça ihtiyacına göre sizlere fiyat belirliyor.

Tüm marka ve modeller için hizmet alabileceğiniz Kaplantek Teknik Elektronik firması IPL lamba arızaları, IPL sistem tamiri, IPL başlık değişimi, IPL safir onarımı, interface onarımı, odak lens onarımı ve değişimi, IPL filtre onarımı ve değişimi, IPL kaviti arızası tamiri, IPL reflektör tamir ve onarımı, soğutma problemleri arızaları ve tamiri,fiber kablo onarımı, filtre değişimler ve bakımı, Su pompası arızaları onarımı, su pompası değişimi, lazer epilasyon sistemleri şifre çözümü, aylık, yıllık ve periyodik bakım hizmetleri veriyor.

Arıza tespit ve Onarım

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren teknik ekiplerimiz arıza tespit ve onarım sürecini başlatıyor. İş yerinize gelen ekiplerimiz iş yerinizde yer alan lazer epilasyon sistemleri, medikal sistemleri, cilt bakım cihazları, kavitasyon cihazları, pasif jimnastik cihazları, ozon terapi cihazları üzerinde teknik incelemeler yaparak arızanın kaynağını tespit ediyorlar. Arıza tespiti sonrasında arıza kısa süre de kliniğinizde, salonda veya estetik merkezinde onarılacak bir arıza ise yerinde tamir ve onarım hizmeti alıyorsunuz. Eğer arıza yerinde onarılacak bir arıza değilse ekiplerimiz bu durumun bilgisini sizlere veriyor ve arızalı parçaları, cihazları, elektronik kartları, makineleri lazer epilasyon sistemleri tamiri için merkez laboratuvarına getiriyorlar.

Merkez laboratuvarında ve yerinde yapılan tamir işlemlerinde yedek parça değişimi yapılacaksa orijinal parça değişimi hizmeti veren firma parça değişimi konusunda da sizlere 6 ay garanti süresi vermektedir. Bu süre zarfında kullanıcı hatası dışında oluşabilecek tüm arızalarda firmamız garantisi altında ücretsiz tamir ve onarım hizmeti alabiliyorsunuz. Parça değişimi yapılması gerektiğinde de uzun süreler parça tedarik edilmesini beklemek zorunda değilsiniz. Lazer epilasyon cihazların çalışmadı her dakika sizler için maddi zarar olduğunu biliyoruz ve sahip olduğumuz profesyonel stok sistemimiz sayesinde ihtiyaç duyulan yedek parçanın orijinalini kısa süre de tedarik ederek tamir ve parça değişim işlemlerini yapıyoruz. Arıza tespiti sürecinde profesyonel ekiplerimiz tarafından sizlere sunulan teklif içerisinde yer alan tamir ve parça değişim süreleri dolmadan lazer epilasyon sistemleriniz ve cihazlarınız çalışır hale getiriliyor, test çalışmaları yapılarak sizlere teslim ediliyor. Firmamız bünyesinde çalışan teknik personelimizin sahip olduğu deneyim, tecrübe ve donanım sayesinde lazer epilasyon sistemleri tamiri hizmetlerini kısa süre de ekonomik fiyatlara alabiliyorsunuz.

Kaplantek Firması İle Çalışmanın Avantajları

Elektronik dünyasında bir marka olan Kaplantek teknik elektronik firması ile çalıştığınızda arızaların kısa süre de giderilmesi, profesyonel ve kurumsal hizmetlerin verilmesi garantisine sahip oluyorsunuz.

Hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlere hizmet veren teknik personellerimiz arıza tespit işlemleri süresince verdikleri hizmetler için sizden ücret talep etmiyorlar. Arıza tespit işlemlerinin tamamını ücretsiz olarak alıyorsunuz.

Parça değişimi yapılması gerektiğinde orijinal yedek parça tedariki ve değişimi konusunda da profesyonel bir şekilde hizmet alıyorsunuz. Başka firmaların orijinal yedek para olarak yan sanayi yede parçalar takarak devasa maliyetler çıkardığını göz önüne aldığınızda ne kadar avantajlı olduğunuzu anlayabilirsiniz.

Çok uzun yıllardır lazer sistemler, medikal cihazlar arıza onarımı, bakım ve yedek parça hizmetleri veren teknik personellere sahip olan firmamız arıza bildirimi sonrasında her adımda profesyonel olarak sizlere hizmet veriyor. Tecrübeli personeller ile çalışacağınız için tamir süresince ekstra bir durum ile karşılaşmıyorsunuz.,

Lazer epilasyon sistemleri tamiri konusunda Kaplantek Teknik Elektronik firması tarafından çok ekonomik fiyatlara tamir hizmeti alacak olmanız da size maddi açıdan tasarruf yapma şansı veriyor.

Güzellik merkezleri sahiplerinin yaşadıkları arıza karşısında firma aramak zorunda kalmaması, uzun süreler gelecek teknik servisleri beklememesi ve bu sürelerde oluşacak maddi zararın artmaması adına sizlere hizmet veren Kaplantek Teknik Elektronik firması profesyonel çalışan, kurumsal bir elektronik tamir firmasıdır. Sahip olduğu teknolojik laboratuvar, tecrübeli ve donanımlı personelleri ile sizlere hizmet veren firma elektronik kart tamiri, biomedikal cihaz tamiri, dikiş ve nakış kart tamiri, motor sürücü ve inverter tamiri konularında olduğu gibi güzellik merkezlerinin vazgeçilmesi olan lazer epilasyon sistemleri tamiri ve medikal cihazların tamiri konularında da profesyonel olarak sizlere hizmet veriyor. Sektör ayrımı yapmadan tüm sektörlere hizmet veren firmamız bünyesinde yer alan ve farklı alanlarda uzman olan personellerimiz ile sizlere ihtiyacınız olan tüm alanlarda hizmet veriyoruz.

Kısa süre de güvenli ve hızlı tamir hizmeti almak istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Kurumsal bir firma olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetler ile zaman kaybı yaşamanızı önlüyor, maddi açıdan tamirat bütçenizden tasarruf etmenizi sağlıyor, çalışmayan cihazlar ve makinalar neden ile daha fazla maddi zarar yaşamanızın önüne geçiyoruz. Güzellik merkezleri, estetik salonları gibi kadınların yoğun ilgi gösterdikleri alanlarda kullanılan lazer epilasyon sistemleri tamiri ihtiyacınız oluştuğunda müşterilerinizin mağdur olmasını önlemek, hızlı ve sağlıklı tamir hizmetleri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lazer epilasyon sistemleri tamiri konusunda profesyonel ve güvenli bir şekilde hizmet alacağınız bir elektronik firması olarak sektöre adım attığımız günden bu güne sektörün öncü firmaları arasına girmiş bulunuyoruz.

Firmanızda yer alan lazer epilasyon sistemlerinin arıza vermesini önlemek ve vermiş oldukları arızanın daha büyük arızalara sebebiyet vermesini engellemek için periyodik bakım ihtiyaçlarınız içinde sizlere hizmet veriyoruz. Aylık, yıllık ve periyodik bakım hizmetlerinin yanı sıra periyodik kontrol ve test hizmetleri de alabileceğiniz bir firma olarak hem çok ekonomik fiyatlara sizlere hizmet veriyoruz hem de kurumsal ve profesyonel hizmetleri sizlere sunuyoruz.