Kanlıca Elektronik Kart Tamir Firmaları

Kanlıca Elektronik Kart Tamir Firmaları 0 533 935 87 43

elektronik kart tamiri
elektronik kart tamiri

Teknik servislerimiz bünyesinde tecrübeli ekibimiz ve yılların deneyimiyle her türlü elektronik cihazlarınızın bakımını ve tamirini profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Elektronik cihazlarınız için ekonomik çözümler için bize mutlaka ulaşın. Başlıca hizmetlerimiz için sitemize bir göz atın.Elektronik kart tamiri Kanlıca bölgesinde ihtiyacınız varsa bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Kart tamiri Kanlıca

Arızalı kart veya cihazlarınızı size en yakın teknik servisimize bizzat getirebilir veya servis talebinde bulunabilirsiniz.Her türlü elektronik kart ve cihaz tamirini gerçekleştiriyoruz.Tamirlerimiz 6 ay garantilidir.

Kanlıca Elektronik Kart Tamir Firmaları

elektronik kart tamiri
elektronik kart tamiri

Kanlıca Elektronik kart tamir firmaları arasında en iyisi olma yolunda gayret eden Kaplantek Elektronik gerektiğinde yerinde verdiği teknik servis hizmetleri ile sizler için gerekenleri yapmanın yanında kargo ilede arıza tespit ve onarım işlemleri gerçekleştirmektedir. Anlaşmalı kargolarımız aracılığı ile sizlerden arızalı kartlarınızı alıp onarım fiyatı vermeden asla işe başlamamaktayız.

Kanlıca Elektronik Kart Tamir Firması 0533 935 87 43

Kanlıca elektronik kart tamiri

Kanlıca Elektronik Kart Tamiri Firması Olan Kaplantek Elektronik olarak İmamoğlu İçi Her Yere Hatta Türkiye’nin her yerine elektronik kart tamiri alanında hizmet vermekteyiz.

Neler Yapıyoruz;

Kanlıca Laptop Anakart Tamiri

Kanlıca Biyomedikal Cihaz Tamiri

Kanlıca CPU Kart Tamiri

Kanlıca DC Motor & Encoder Tamiri

Kanlıca Dijital ve Analog Kartlar

Kanlıca Dikiş&Nakış Makineleri

Kanlıca El Terminali ve Kumanda

Kanlıca Motor Sürücü &İnverter Tamiri

Kanlıca Endüstriyel Power Supply Tamiri

Kanlıca Ses&Görüntü Sistemleri Tamiri

Kanlıca SMPS Tamiri

Kanlıca Kesintisiz Güç Kaynağı Tamiri

Kanlıca Power Supply Tamiri

Kanlıca Solar İnverter Tamiri

Kanlıca Lazer Soğutucu Sistemleri Tamiri

Kanlıca Lazer Epilasyon Sistemleri Tamiri

Kanlıca Endüstriyel Kart Tamiri

Kanlıca UPS Akü Değişimi

Kanlıca UPS Tamiri

Kanlıca Medikal Cihaz Kart Tamiri

Kanlıca Güç Kaynağı Tamiri

Kanlıca Lazer Güç Kaynağı Tamiri

Kanlıca içi her yere elektronik kart tamiri için gitmemizin yanında kargo ilede bozuk olan elektronik ve endüstriyel kartlarınızı bizlere yollayabilirsiniz.

Sistemlerinizde kullanmakta olduğunuz elektronik devre kartları çeşitli nedenlerle arızalanabilir. Arıza oluşmasının başlıca sebepleri arasında aşırı ısınma, ani yüksek gerilim, şebeke frekansındaki harmonik bozulmalar, gerilim düşümü, aşırı veya dengesiz yük, sıvı teması ve tasarım hatası gibi durumlar sayılabilir.Çeşitli kullanıcı hatalarını da bu sebepler arasına ekleyebiliriz.Elektronik sektöründeki gelişmeler ve bu gelişmeye bağlı olarak artan bakım onarım ihtiyacı Elektronik Kart Tamiri sektörünün büyümesinin de önünü açmıştır.

Arızanın gerçekleşme nedenine bağlı olarak Elektronik kartın üzerindeki hasarın büyüklüğü de değişiklik göstermektedir.Örneğin ani gerilim yükselmesi durumunda kartın besleme katında bulunan koruma elemanları devreyi açarak kartta büyük hasarlar oluşmasını engelleyebilir, bu durumda bir sigorta belki bir varistör değiştirilerek sorun giderilebilir.Kartın aşırı ısınması veya diğer bir tabirle soğutmanın yetersiz olması durumunda ise elektrolitik kondansatörlerden bazıları şişmiş veya delinmiş olabilir.Diğer bir örnek olarak , uzun süreli gerilim düşümü veya dengesiz yük sorununa bağlı olarak devre üzerinde girişten çıkışa kadar mikro denetleyici dahil bir çok malzeme bozulmuş olabilir.Bu örnekleri çoğaltmak mümkündür.

Arızanın gerçekleşme nedenine ve bozulan malzemelerin çeşitliliğine bağlı olarak farklı test aletleri ve test metodlarını kulanmak gerekir.Elektronik Kart Tamiri konusundaki genel yaklaşım devre kartı üzerindeki arızalı malzemelerin tespit edilmesi ve bunun ardından arızalı malzemelerin yenisi ile değiştirilirmesidir.Bu sayede arızalı elektronik kartın sağlam ve çalışır hale getirilmesi mümkün olur.  

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?