elektronik kart tamiri

İnegöl Lazer Epilasyon Sistemleri Tamiri

Kaplantek olarak, Alexandrite Lazer teknolojisini kullanan CYNOSURE marka cihazlarınıza servis hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda ZİMMER marka soğutucu cihazlarınız için de yerinde veya teknik servis atölyemizde servis hizmetimiz mevcuttur.

İnegöl Lazer Epilasyon Sistemleri Tamiri 0533 935 87 43

İnegöl Lazer Epilasyon Sistemleri Tamiri

Kaplantek Teknik Elektronik olarak İnegöl Lazer Epilasyon Sistemleri Tamiri işlerinizi önce arıza tespiti yapıp daha sonra nasıl bir yol izleyeceğimizi sizlerle paylaşarak en hızlı ve kaliteli bir biçimde yapmaktayız.

Lazer Epilasyon Sistemleri Tamiri işleriniz için Türkiye’nin her yerine gerekirse giderek bizzat yerinde tamir,bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız.

Güzellik salonlarının ve estetik merkezlerinin temel cihazlarından biri olan ve kadınların daha estetik bir vücuda sahip olmasında çok önemli bir görevi bulunan lazer epilasyon cihazları arıza yaptığında güzellik merkezinizde müşterilerinize hizmet veremezsiniz. Bu durum hem ticari itibarınızın olumsuz etkilenmesine hem de maddi olarak kayıp yaşamanıza neden olur. Bu olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalmamak ve uzun süreler lazer epilasyon sistemlerinin kullanım dışı kalmasını önlemek için yapmanız gereken bu alanda profesyonel olarak hizmet veren Kaplantek Teknik Elektronik firması ile çalışmaktır. Lazer epilasyon sistemleri tamiri konusunda profesyonel olan firma eski teknolojiler ile çalışan epilasyon cihazları ve yeni nesil epilasyon sistemleri üzerine sahip olduğu tecrübeyi ve deneyimi sizler ile paylaşıyor.

Lazer epilasyon sistemleri konusunda tüm markaların cihazları için teknik servis ve tamir hizmeti alabileceğiniz firma;

•Alexandrita Lazer Cihazları,

•Photojet Lazer Epilasyon Cihazları,

•Quanta Lazer Epilasyon Cihazları Tamiri,

•Nanolight Lazer Epilasyon Cihazları Tamiri,

•Ulase Lazer Epilasyon Tamiri,

•Ellipse Lazer Epilasyon Cihazları,

•Extro IPL2000 Lazer Epilasyon Sistemleri Tamiri,

•Candela Mini GentleLase Lazer Epilasyon Sistemleri Tamiri,

•Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazları Tamiri

•Sharplight Formax Lazer Epilasyon Sistemleri Tamiri,

•Diamond Lazer Epilasyon Sistemleri Tamiri

•Diod Lazer Epilasyon Cihazları,

•IPL Lazer Epilasyon Cihazları

•Fraksiyonel Lazer Cihazları

•HIFU Ameliyatsız Yüz Germe Cihazı

•Q-Switch ND Yag Lazer Cihazları

Markalarının yanı sıra tüm lazer epilasyon sistemleri üzerine tamir hizmeti veriyor. Bünyesinde çalışan profesyonel ve tecrübeli elemanlar İle sizlere lazer epilasyon tekniz servsi hizmeti veren firma arıza oluşması durumunda çok hızlı bir şekilde size ulaşarak servis işlemlerini başlatıyor. Lazer epilasyon sistemleri tamiri işlemlerinde arızanın tespit edildiği ana kadar sizden herhangi bir ücret talep etmeyen firma arıza türüne ve yedek parça ihtiyacına göre sizlere fiyat belirliyor.

Tüm marka ve modeller için hizmet alabileceğiniz Kaplantek Teknik Elektronik firması IPL lamba arızaları, IPL sistem tamiri, IPL başlık değişimi, IPL safir onarımı, interface onarımı, odak lens onarımı ve değişimi, IPL filtre onarımı ve değişimi, IPL kaviti arızası tamiri, IPL reflektör tamir ve onarımı, soğutma problemleri arızaları ve tamiri,fiber kablo onarımı, filtre değişimler ve bakımı, Su pompası arızaları onarımı, su pompası değişimi, lazer epilasyon sistemleri şifre çözümü, aylık, yıllık ve periyodik bakım hizmetleri veriyor.

İnegöl Lazer Epilasyon Arıza tespit ve Onarım 0533 935 87 43

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren teknik ekiplerimiz arıza tespit ve onarım sürecini başlatıyor. İş yerinize gelen ekiplerimiz iş yerinizde yer alan lazer epilasyon sistemleri, medikal sistemleri, cilt bakım cihazları, kavitasyon cihazları, pasif jimnastik cihazları, ozon terapi cihazları üzerinde teknik incelemeler yaparak arızanın kaynağını tespit ediyorlar. Arıza tespiti sonrasında arıza kısa süre de kliniğinizde, salonda veya estetik merkezinde onarılacak bir arıza ise yerinde tamir ve onarım hizmeti alıyorsunuz. Eğer arıza yerinde onarılacak bir arıza değilse ekiplerimiz bu durumun bilgisini sizlere veriyor ve arızalı parçaları, cihazları, elektronik kartları, makineleri lazer epilasyon sistemleri tamiri için merkez laboratuvarına getiriyorlar.

Merkez laboratuvarında ve yerinde yapılan tamir işlemlerinde yedek parça değişimi yapılacaksa orijinal parça değişimi hizmeti veren firma parça değişimi konusunda da sizlere 6 ay garanti süresi vermektedir. Bu süre zarfında kullanıcı hatası dışında oluşabilecek tüm arızalarda firmamız garantisi altında ücretsiz tamir ve onarım hizmeti alabiliyorsunuz. Parça değişimi yapılması gerektiğinde de uzun süreler parça tedarik edilmesini beklemek zorunda değilsiniz. Lazer epilasyon cihazların çalışmadı her dakika sizler için maddi zarar olduğunu biliyoruz ve sahip olduğumuz profesyonel stok sistemimiz sayesinde ihtiyaç duyulan yedek parçanın orijinalini kısa süre de tedarik ederek tamir ve parça değişim işlemlerini yapıyoruz. Arıza tespiti sürecinde profesyonel ekiplerimiz tarafından sizlere sunulan teklif içerisinde yer alan tamir ve parça değişim süreleri dolmadan lazer epilasyon sistemleriniz ve cihazlarınız çalışır hale getiriliyor, test çalışmaları yapılarak sizlere teslim ediliyor. Firmamız bünyesinde çalışan teknik personelimizin sahip olduğu deneyim, tecrübe ve donanım sayesinde lazer epilasyon sistemleri tamiri hizmetlerini kısa süre de ekonomik fiyatlara alabiliyorsunuz.

Kaplantek Firması İle Çalışmanın Avantajları 0533 935 87 43

Elektronik dünyasında bir marka olan Kaplantek teknik elektronik firması ile çalıştığınızda arızaların kısa süre de giderilmesi, profesyonel ve kurumsal hizmetlerin verilmesi garantisine sahip oluyorsunuz.

Hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlere hizmet veren teknik personellerimiz arıza tespit işlemleri süresince verdikleri hizmetler için sizden ücret talep etmiyorlar. Arıza tespit işlemlerinin tamamını ücretsiz olarak alıyorsunuz.

Parça değişimi yapılması gerektiğinde orijinal yedek parça tedariki ve değişimi konusunda da profesyonel bir şekilde hizmet alıyorsunuz. Başka firmaların orijinal yedek para olarak yan sanayi yede parçalar takarak devasa maliyetler çıkardığını göz önüne aldığınızda ne kadar avantajlı olduğunuzu anlayabilirsiniz.

Çok uzun yıllardır lazer sistemler, medikal cihazlar arıza onarımı, bakım ve yedek parça hizmetleri veren teknik personellere sahip olan firmamız arıza bildirimi sonrasında her adımda profesyonel olarak sizlere hizmet veriyor. Tecrübeli personeller ile çalışacağınız için tamir süresince ekstra bir durum ile karşılaşmıyorsunuz.,

Lazer epilasyon sistemleri tamiri konusunda Kaplantek Teknik Elektronik firması tarafından çok ekonomik fiyatlara tamir hizmeti alacak olmanız da size maddi açıdan tasarruf yapma şansı veriyor.

Güzellik merkezleri sahiplerinin yaşadıkları arıza karşısında firma aramak zorunda kalmaması, uzun süreler gelecek teknik servisleri beklememesi ve bu sürelerde oluşacak maddi zararın artmaması adına sizlere hizmet veren Kaplantek Teknik Elektronik firması profesyonel çalışan, kurumsal bir elektronik tamir firmasıdır. Sahip olduğu teknolojik laboratuvar, tecrübeli ve donanımlı personelleri ile sizlere hizmet veren firma elektronik kart tamiri, biomedikal cihaz tamiri, dikiş ve nakış kart tamiri, motor sürücü ve inverter tamiri konularında olduğu gibi güzellik merkezlerinin vazgeçilmesi olan lazer epilasyon sistemleri tamiri ve medikal cihazların tamiri konularında da profesyonel olarak sizlere hizmet veriyor. Sektör ayrımı yapmadan tüm sektörlere hizmet veren firmamız bünyesinde yer alan ve farklı alanlarda uzman olan personellerimiz ile sizlere ihtiyacınız olan tüm alanlarda hizmet veriyoruz.

Kısa süre de güvenli ve hızlı tamir hizmeti almak istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Kurumsal bir firma olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetler ile zaman kaybı yaşamanızı önlüyor, maddi açıdan tamirat bütçenizden tasarruf etmenizi sağlıyor, çalışmayan cihazlar ve makinalar neden ile daha fazla maddi zarar yaşamanızın önüne geçiyoruz. Güzellik merkezleri, estetik salonları gibi kadınların yoğun ilgi gösterdikleri alanlarda kullanılan lazer epilasyon sistemleri tamiri ihtiyacınız oluştuğunda müşterilerinizin mağdur olmasını önlemek, hızlı ve sağlıklı tamir hizmetleri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lazer epilasyon sistemleri tamiri konusunda profesyonel ve güvenli bir şekilde hizmet alacağınız bir elektronik firması olarak sektöre adım attığımız günden bu güne sektörün öncü firmaları arasına girmiş bulunuyoruz.

Firmanızda yer alan lazer epilasyon sistemlerinin arıza vermesini önlemek ve vermiş oldukları arızanın daha büyük arızalara sebebiyet vermesini engellemek için periyodik bakım ihtiyaçlarınız içinde sizlere hizmet veriyoruz. Aylık, yıllık ve periyodik bakım hizmetlerinin yanı sıra periyodik kontrol ve test hizmetleri de alabileceğiniz bir firma olarak hem çok ekonomik fiyatlara sizlere hizmet veriyoruz hem de kurumsal ve profesyonel hizmetleri sizlere sunuyoruz.

İnegöl Lazer Epilasyon Soğutucu Sistemleri Tamiri 0533 935 87 43

İnegöl Lazer epilasyon cihazları tamiri

Güzellik salonları, estetik merkezleri gibi estetik ve güzellik merkezlerinin vazgeçilmesi olan lazer epilasyon sistemleri çok hassas ve özel sistemlerdir. Özellikle lazer epilasyon sistemleri olan lambalar, başlıklar ve soğutucu sistemler periyodik olarak bakıma alınmalı, arıza yapması önlenerek kullanım ömürleri uzatılmalıdır. Lazer epilasyon soğutucu sistemleri arıza yaptığında tamir hizmetleri profesyonel bir kurumdan alınmalıdır. Soğutucu sistemler, lazer epilasyon sistemlerinin en hassas parçaları olduğu için tamir edilirken veya parça değişiminde profesyonel hizmet almanız çok önemlidir. Kaplantek Teknik elektronik firması medikal cihazların tamiri ile birlikte lazer epilasyon soğutucu sistemleri tamiri de yapmaktadır. Elektronik sektöründe profesyonel bir firma olarak sizlere hizmet veriyoruz. İhtiyacınız olduğunda;

l Elektronik kart üniteleri tamiri,

l Kumanda kartları tamiri,

l CPU kartları tamiri,

l PLC modülleri ve kart tamiri,

l Biomedikal cihazları ve kart tamiri,

l Power supply tamiri, endüstriyel power supply tamiri,

l Arabirim kartları tamiri,

l Power ınverter tamiri,

l Elektronik ses ve görüntü sistemleri tamiri,

Hizmetlerini profesyonel bir şekilde alabilirsiniz. Kurumsal yapısı ve müşteri odaklı tamir hizmeti veriyor olması Kaplantek Teknik Elektronik firmasının sektörde öncü bir firma olmasını sağlamıştır.

İnegöl Ücretsiz Arıza Tespiti

İş yerinizde yer alan lazer epilasyon cihazı arıza yaptığında bizimle irtibata geçtiğiniz anda profesyonel bir şekilde tamir ve onarım hizmeti almaya başlıyorsunuz. Alanında uzman, özellikle lazer epilasyon ve soğutucu sistemler üzerinde deneyimli olan teknik ekiplerimiz iş yerinize gelerek arıza yapmış ola ve çalışmayan lazer epilasyon soğutucu sistemlerinde inceleme başlatıyorlar. Yapılan incelemeler sonucunda yerinde arıza tespiti yapılabildiği gibi gerilim yük testleri uygulamak için merkez laboratuvarına cihazı getirerek inceleme işlemlerine devam ediyorlar. Yapılan inceleme işlemleri sonucunda arıza nedeni veya nedenleri tespit ediliyor ve yapılan işlemler kayıt altına alınıyor. Bu süreç boyunca yapılan tüm işlemler için sizden ücret talep etmiyoruz.

Arıza tespiti sonrasında yapılacak tamir ve yedek parça değişimi işlemi için gereken süre ve maliyet sizlere teklif olarak iletiliyor. Onay vermeniz durumunda tamir işlemlerine başlayan ekibimiz kapsamlı bir tamirat işlemi sonrasında çalışma testleri yaparak lazer epilasyon soğutma sistemleri tamir işlemini tamamlıyor. Profesyonel bir firma olarak sizler evermil olduğumuz lazer epilasyon soğutucu sistemleri tamiri kapsamında;

l Fiber optik kablo kontroller ve tamiri,

l Epicare pump chamber değişim hizmeti,

l IPL başlık ve lamba kontrolleri ve değişim hizmeti,

l Lazer sistemleri kontrolleri ve tamir hizmeti,

Veriyoruz. Bu işlemler boyunca lazer epilasyon sistemleri konusunda tecrübeli ve deneyimli personeller ile sizlere hizmet veriyoruz. Alanında uzman olan arkadaşlarımız tüm süreç boyunca her adımda sizlere bilgi vererek bilgi paylaşımında bulunuyorlar.

Kaplantek Teknik Elektronik Firmasının Sunmuş Olduğu Avantajlar

l Garantili tamir ve parça değişim hizmeti alabiliyor, cihazın test çalışması sonrasında size teslim dildiği tarihten itibaren 6 ay garanti sahibi oluyorsunuz.

l Hızlı ve güvenilir bir şekilde tamir ve parça değişim hizmeti aldığınız için cihazınızın çalışmadan beklediği süreyi minimalize edebiliyor ve maddi açıdan zararınızı da minimal seviyelere indirgeyebiliyorsunuz.

l Profesyonel bir firmadan lazer epilasyon soğutucu sistemleri tamiri hizmetini çok ekonomik fiyatlara alabiliyorsunuz. Arıza türüne ve değişimi yapılacak yedek parça türüne göre tamir ve değişim maliyeti belirliyoruz.

l Arıza tespiti süresince yapılan hiçbir işlemden ücret talep etmiyoruz. Bu açıdan başka firmalar gibi servis ücreti adı altında sizden para talep etmediğimiz için avantajlı oluyorsunuz.

l Sahip olduğunuz cihazın markası fark etmeksizin profesyonel olarak tamir hizmeti alabiliyor olmanız sizi firma arama derdinden ve zaman kaybı sorunundan kurtarıyor.

Kaplantek Teknik Elektronik firması olarak müşteri odaklı olarak sizlere teknik servis hizmeti veriyoruz. Sizleri mağdur etmeden, ticari olarak itibar kaybı yaşamanızı önlemek için hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz. Lazer epilasyon sistemleri gibi güzellik merkezlerinin ve estetik salonlarının en fazla kullandığı cihazların kullanımlarını aksatmamak için yedek parça ihtiyacı olduğunda yedek parça stok sistemimizden yedek parça çekebiliyor ve garantili olarak değişim hizmeti veriyoruz. Profesyonel bir firma olmanın verdiği sorumluluk gereği hizmet verdiğimiz tüm sektörler için profesyonel bir şekilde yedek parça stoğuna sahibiz. Sistematik olarak çalışan stok sistemimiz sayesinde ihtiyaç duyacağımız tüm yedek parçaları anlık olarak tedarik edebiliyor ve sizlere hızlı bir şekilde parça değişim hizmeti sunuyoruz.

Kaplantek Teknik Elektronik firması olarak tüm sektörlerde sizlere tamir, onarım ve yedek parça değişim hizmeti sunuyoruz. Lazer epilasyon soğutma sistemleri tamiri ve medikal cihazlar tamiri konusunda şu markalar için tamir ve onarım hizmetleri veriyoruz.

l Zimmer lazer epilasyon soğutucu sistemleri tamiri,

l Alexandrite lazer epilasyon soğutucu sistemleri tamiri,

l Diode – Diyot lazer epilasyon soğutucu sistemleri tamiri

l ND. Yag lazer epilasyon soğutucu sistemleri tamiri,

l Ruby lazer epilasyon soğutucu sistemleri tamiri,

l IPL epilasyon soğutucu sistemleri tamiri, hizmetlerini sizlere profesyonel olarak veriyoruz. Tüm markaların lazer epilasyon soğutucu sistemleri içim sizlere hizmet vere profesyonel ve tecrübeli teknik personellere sahip olduğumuz için sizlere güvenli ve kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz.

İnegöl Garantili Lazer Epilasyon Soğutucu Sistem Tamiri

Lazer epilasyon sistemlerinde yer alan soğutucular, belirli kullanım süreleri sonunda kullanım ömürleri dolduğu için arıza yapabilecekleri gibi voltaj yükselişi ve düşüşünden kaynaklı olarak da arıza yapabilir. Soğutucu sistemlerin yıpranmasına bağlı olarak da cihazda arızalar oluşabilir. Bu durumda yapılması gereken sistemin verimli bir şekilde çalışmasına devam edebilmesi profesyonel bir firma ile iletişime geçmek ve teknik olarak destek almaktır. Kaplantek Teknik Elektronik firması olarak ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere teknik olarak destek verebiliyoruz. Sahip olduğumuz profesyonel çalışanlar ile sadece lazer epilasyon soğutucu sistemler tamiri hizmeti değil ayrıca periyodik bakım ve önleyici bakım hizmetleri de veriyoruz. Önleyici bakım hizmeti sayesinde sistemde veya lazer epilasyon sistemlerinde meydana gelebilecek arızalar öncede tespit ediliyor ve bakım yapılarak gerekli olması durumunda parça değişimine gidilerek cihazın arıza yapması önleniyor. Bu sayede cihazın arıza yapması önlenerek kullanım dışı olmasının da önüne geçilmiş oluyor

Ülkemizde yaygın olarak kullanılan ve bilinen bir marka olan Zimmer lazer epilasyon soğutucu sistemleri konusunda tecrübeli, deneyimli, bilgili ve donanımlı olan çalışanlarımız ile sizlere 7/24 teknik servis, tamir, onarım ve bakım hizmeti veriyoruz. İhtiyacınız olduğu her zaman profesyonel ve kurumsal bir şekilde hizmet alabileceğiniz Kaplantek Teknik elektronik firması 2017 yılından itibaren sektöre giriş yapmış, profesyonel olarak hizmet veren bir firmadır. Sahip olduğu stok sistemi ile parça değişimi ihtiyacı olması halinde sizleri bekletmeyen ve anlık olarak parça tedariki sağlayarak orijinal yedek parça değişim hizmeti vermektedir. Yedek parça değişimi ve tamir hizmetlerinde 6 ay garantili olarak hizmet alabileceğiniz, piyasa şartlarına göre hem profesyonel hem de en ekonomik fiyatlar ile sizlere hizmet veren firma bu açıdan da sizlere ekonomik olarak avantaj elde etme imkanı sağlıyor.

Güzellik merkezi, estetik salonu gibi hanımların yoğun ilgi gösterdiği merkezlerde yoğun olarak kullanılan lazer epilasyon sistemlerinin arıza yapması hem müşterilerinizin mağdur olması hem de firmanızın ticari olarak zarara uğraması demektir. Bu tür zararlar maruz kalmamak için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve profesyonel bir şekilde destek almaktır.