FSP Marka Power Supply Tamiri

FSP Marka UPS Tamiri

Kaplantek Teknik Elektronik, FSP Marka UPS Tamiri, teknik servisi, bakımı ve bakım sözleşmesi konusunda da hizmet vermektedir. 

Ups kaynakları genelde akülerin ömrü bittiğinde bir sorun yaşar. Ups tamir bu zamanda önemlidir. Aküden kaynaklı bir sorun varsa o zaman aküdeki artı uçları çıkarın. Voltametredeki gerilimi ölçmeniz gereklidir. Bunu yaptığınızda çok hızlı bir şekilde volt değeri düşüyorsa akünüzün ömrü de bitmiş olur. Direnç uçlarını pense ile tutun. Kablo bağlantıları olan yerlerde küflenme durumu olduysa oraları temizlemeniz gereklidir. Şişme durumları ile karşılaşırsanız devamlı kontrol edin. Bazı durumlarda şişme belirtileri olmaz ama içten kuruma olabilir. Bu da akü için tehlikelidir. Kaplantek Teknik Elektronik ile sizler sıkıntı çekmeden tüm işlemleriniz kolay bir şekilde tamiri gerçekleşmektedir.

Tamir işlemini düzgün bir şekilde yaptırmalısınız. Çünkü kesintisiz güç kaynaklarının ömrü uzun olması gereklidir. Tamir ile sizler birçok masraftan olabilecek hasarlardan da kurtulmuş olursunuz. Ups tamir gerekli teknik servisler tarafından da kolay bir şekilde yerine getirilir. Kaynağın yerini tespit etmek için sizler devamlı kontrol etmelisiniz. Bakımlarını yaparken de notlarınızı tutun ve karıştırmayın. Akü tamiri sırasında gereken temizliği de yapılır. Kaplantek Teknik Elektronik sistemleri size gereken teknik desteği kısa sürede verir. Ve kesintisiz güç kaynaklarınızı rahat bir şekilde kullanmanızı da sağlar. Bu bakımdan bu konular çok önemlidir. Bu güç kaynakları düzenli bir şekilde bakımları ile beraber tamiri de yapılmalıdır. Böylece firmanız ya da evinizdeki hassas elektronik aletler de daha sağlıklı çalışma olanağına kavuşmuş olur.

Tüm tamir işleri ve bakımı özellikle ilk dönemde garanti kapsamı içerisinde yapılır. Bu da sizlere birçok avantajı da sağlamış olur. Ve gerekli uzman kişilerden sizler, nasıl kullanılacağını ve hangi durumlarda arıza olduğunu anlayabilirsiniz, bu gibi konularda da aydınlanmış olacaksınız. Bu işlemleri öğrendiğiniz takdirde sorunlarda kalkacaktır. Ups tamir ile sizlere gereken teknik destek kısa sürede verilecektir. Bu işlemler ile daha sağlıklı kesintisiz güç kaynakları da elde etmiş olacaksınız. Kaplantek Teknik Elektronik gereken tüm desteği sizlere verecektir. Ve ayrıntıları ile de neler yapmanız ne gibi önlemler almanızı sizlere anlatacaktır. Ufak sorunları gördüğünüzde kendiniz de makine de sorun olduğunu anlayabileceksiniz.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?