FSP Marka Power Supply Tamiri

FSP Marka Güç Kaynağı Tamiri

Elektrik enerjisi üretimine yapılan yatırımın Türkiye’nin gelişme hızının altında kalması, bugüne kadar süregelen ve bundan sonra da devam etmesi olası elektrik kesintisi ve voltaj  dalgalanmaları sorunları, ülkemizin ve dünyanın gündemde olan önemli sorunlarından biridir. Zaman ve bilgi kaybının son derece önemli olduğu günümüzde bu sorunun çözümüne yönelik en kestirme yolun, kesintisiz güç kaynağı kullanımı olduğunu söyleyebiliriz. KAPLANTEK olarak değerli müşterilerimize bir çok farklı güç ve yapı seçeneklerinde FSP Marka Güç Kaynağı Tamiri hizmeti vermekteyiz.

FSP Marka Güç Kaynağı Tamiri için bize gelen ürünlerde genelde akünün ömrünün bitmesinden kaynaklı bir sorun olmaktadır. Konusunda uzman ekibimiz ile  verdiğimiz teknik servis hizmetleri, Kaplantek Teknik Elektronik garantisi altında gerçekleştirilmektedir. Güç Kaynağı tamiri işlemleri yanısıra güç kaynağı akü değişimi, montaj ve demontaj işlemleri, parçalı ve parçasız bakım sözleşmeleri de firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Başlıca güç kaynağı arızalarından bir kısmı şu şekildedir:

  • Güç Kaynağından aralıklı uyarı sinyali gelmesi.
  • Güç Kaynağından aralıklı uyarı sinyali geliyor ve Arıza ışıklı uyarısı yanması.
  • Güç Kaynağından sürekli uyarı sinyali gelmesi.
  • Elektrik kesildikten yaklaşık 1-2 dk sonra ya da gittiği gibi Güç kaynağı kapanması.
  • Elektrik kesildikten ve geldikten sonra giriş tesisatındaki sigorta atması.
  • Elektrik kesildikten sonra Güç Kaynağı çalışmasına rağmen ona bağlı sistemlerin çalışmaması
  • Elektrik kesik ve Güç Kaynağı açma kapama düğmesinin açılmaması.

Güç Kaynağı Tamiri işlemlerini arıza olduğunu düşündüğünde yaptırmanız gerekir. Eğer yaptırmazsanız bağlı bulunduğu cihazlara zarar verebilir. FSP Marka Güç Kaynağı tamir teknik servisimiz tarafından sorunsuz ve en kısa zamanda olacak şekilde gerçekleştirilir. 

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?