Dikiş ve Nakış Makineleri Elektronik Kart Tamiri

Tekstil, dokuma ve kumaş sektörü ülkemiz ekonomisine can veren sektörler arasında yer alıyor. Tekstil sektöründe yer alan dikiş ve nakış makinelerinde yer alan ve arıza yaptıklarında makinenin kulanım dışı olmasına neden olan ve aynı zamanda makinenin beyni olarak bilinen elektronik kartlar oldukça pahalı olan parçalardır. Bu nedenle arıza yaptıklarında tamir ettirilmesi ve onarılarak kullanılması daha ekonomik olmaktadır. Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmalar için çok önemli olan dikiş nakış makineleri elektronik kart tamiri konusunda size hizmet veren Kaplantek Teknik Elektronik firması kartların tamiri, onarımı, önleyici bakımı ve yedek parça değişiminin yanı sıra yeni kart ve devre tasarımı yapmaktadır. Sektörün öncü firmalarından biri olan Kaplantek Teknik Elektronik firması kurumsal ve profesyonel tamir hizmetleri sunan, hızlı ve ekonomik hizmetler ile tasarruf yapmanızı sağlayan bir elektronik firmasıdır.

Dikiş ve nakış makineleri elektronik kart tamiri hizmetine ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İletişime geçtikten sonra hiçbir şey yapmayıp profesyonel ve tecrübeli ekibimizin size ulaşmasını ve arızayı onarmasını bekleyeceksiniz. İşletmenizde yer alan;

l Baskı makinelerinde bulunan kart arızaları,

l Boyama makinelerinin robotik elektronik kart arızalarında,

l Dikiş ve nakış makineleri kart tamiri işlemlerinde,

l Dokuma makinelerinde kart tamiri,

l İplik makineleri, kesim makineleri, yıkama ve kurutma makineleri elektronik kart arızalarında,

l Trikotaj, tekstil imalat makinelerinin tamamında bulunan elektronik kart arızalarında sizlere hizmet veriyoruz. Marka bağımsız olarak vermiş olduğumuz hizmetler ile makinelerinizin çalışmasını ve işletmenizin maddi olarak zarar etmesini önlemiş oluyorsunuz.

Modern veya eski dikiş, nakış makineleri konusunda tecrübeli olan personellerimiz ile tüm markaların elektronik kartlarının tamiriniz yapıyoruz. Dikiş ve nakış makineleri elektronik kart tamiri hizmetini çok ekonomik fiyatlara alırken aynı zamanda zamandan da tasarruf etmenizi sağlıyoruz. I500, Quantum, Brilance, Starlet, Pfaff 1222, Pfaff Smarter, Pfaff Creative, Zetine Vertical, Zetine elektronik, Janome, Privileg, Elna markalarının dikiş ve nakış makinelerinde yer alan elektronik kartların tamirini yapıyoruz. İşletmenizde veya atölyenizde yer alan makinelerinizdeki elektronik kartlar arıza yaptığında bize ulaşmalısınız. Bizle iletişim kurduğunuzda süreç şu şekilde ilerliyor.

1 ) Vereceğiniz adrese gelen profesyonel ekiplerimiz elektronik kartın bulunduğu makineyi, elektronik kartı inceliyorlar.

2 ) Sistemi yeniden çalıştırarak arızanın neden olacağı etkenler belirleniyor. Eğer yerinde tamir, onarım hizmeti verilebilecek bir arıza ise ekiplerimiz yerinde onarım hizmeti veriyorlar. Eğer arıza, yerinde onarılacak bir arıza değilse elektronik kartlar demonte hale getirilerek merkez laboratuvarımıza getiriliyor.

3 ) Merkez laboratuvarımızda yapılan teknik inceleme sonrasında Dikiş ve nakış makineleri elektronik kart ile ilgili arıza kaynağı, arıza türü ve sebepleri tespit ediliyor. Yapılan tespitler sonrasında size bilgi veriliyor. Arıza tespiti yaparken verilen emek, harcanan zaman için herhangi bir ücret talep edilmediği için ücret ödemeniz gerekmiyor.

4 ) Arıza tespiti sonrasında arızanın giderilmesi için size izlenecek süreç adım adım anlatılıyor. Arızanın onarılması için gereken süre, ödemeniz gereken fiyat, gereken malzeme ve parçalar gibi konularda sizlere bilgi veriliyor ve teklif sunuluyor. Teklifi onaylamanız durumunda onarım işlemlerine başlanıyor.

Kaplantek Teknik Elektronik firması olarak sizlere verdiğimiz elektronik kart tamir hizmetleri kapsamında elektronik kart üzerinde yer alan devre elemanlarının sağlam olup olmadıkları tespit ediliyor. Karınızın aşırı ısınmaya bağlı olarak zarar görüp görmediği tespit ediliyor ve zarar tespitleri sonrasında onarılacak kısımlar onarılıyor, soğuk lehimler ile kaynaklar sağlamlaştırılıyor, değiştirilmesi gereken devre elemanları orijinalleri ile garantili olarak değiştiriliyor. Yapılan yedek parça değişimlerinde firma tarafından size 6 aylık garanti süresi de veriliyor. Bu süre içinde değişimi yapılan parçalardan herhangi biri nedeni ile arıza tekrarlanırsa tüm sorumluluk elektronik firmasında oluyor.

Dikiş ve nakış makineleri elektronik kart tamir hizmeti kapsamında size verilen hizmetler tamamen kurumsal olarak veriliyor. Onarım işlemleri için size verilen süre içerisinde onarımı tamamlanan kart test işlemlerine tabi tutuluyor. Kart üzerindeki her bir devre elemanı için gerilim ve sinyal işleme testleri yapılıyor. Kart üzerinde zarar gören kısımlar onarılıyor, sinyal alma kısımları onarılarak sinyal işleme testi uygulanıyor. Tamamen laboratuvar ortamında gerçekleşen bu işlemler için alanlarından profesyonel olan ve uzun yıllardır sektörde yer almış teknik personeller çalışıyor. Test işlemlerinden sonra arızası giderilmiş ve onarılmış kart iş yerinize getirilerek makinenize monte ediliyor. Sizlerin yanında çalıştırılan makine test çalışması sonrasında sizlere teslim ediliyor.

Profesyonel Kart Tamiri

Kaplantek Teknik Elektronik firması olarak müşteri memnuniyeti odaklı olarak elektronik kart tamir hizmetleri veriyoruz. Çözüm odaklı olarak çalışan bir elektronik firması olarak ülkemizin herhangi bir bölgesinde yer alan tüm markaların dikiş ve nakış makineleri elektronik kart arıza tamir hizmeti veriyoruz. İşletmenizde yer alan dikiş ve nakış makinelerinin arıza yapması üretimin durması anlamına gelecektir. Üretimin durmuş olması sizin için hem zaman kaybı, hem maddi kayıp hem de iş gücünün durması demektir. Her açıdan zarar olan elektronik kart arızalarında çözüm odaklı olarak hizmet veren kurumsal bir firma olarak yerinde onarım hizmetleri ile birlikte demonte onarım hizmeti veriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetler ile arızalı elektronik kartın yazılım ihtiyacı olup olmadığını kontrol ediyoruz. Acil olarak müdahale edilmesi gereken elektronik kartların arıza onarımları çok hızlı bir şekilde yapılıyor ve çok kısa süre de makineleriniz çalışır hale getiriliyor.

PLC, servo motor, inverter gibi parçalar içinde yer alan elektronik kartların yanı sıra dikiş ve nakış makineleri elektronik kart arızaları olması durumunda tamir, onarım ve bakım hizmeti veriyoruz. Garantili arıza onarımı ile parça değişimi olması halinde 6 ay, bakım ve onarım işlemlerinde kullanıcı hatası dışında 12 ay garanti veriyoruz. SMD, DIP, BGA pin yapısında tek katmanlı ve çok katmanlı elektronik kart arızaları oluşması durumunda devre şeması, projesi veya evrakları olmadan sizlere elektronik kart arıza onarım hizmeti veriyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile dökümanlara ihtiyaç duyulmadan dikiş ve nakış elektronik kart tamir hizmeti alabiliyor, ekonomik ve hızlı bir şekilde hizmet alarak makinelerinizin uzun süre atıl durumda kalmasını önlüyorsunuz.

Elektronik modüllerde oluşan arızalar, devre elemanları kaynaklı arızalar, aşırı ısınma nedeni ile oluşan arızalar için sizlere profesyonel olarak hizmet veren Kaplantek Teknik elektronik firması enerji kullanmadan arıza tespiti yaparak arızanın artmasına veya boyutunun büyümesine izin vermeden arızanın tespitini yapmaktadır. Bu durum kartın zarar gören kısımlarının daha fazla olmasını önlerken aynı zamanda onarım ve tamirat süresinin daha da uzamasını önleyecektir. Yedek parça ihtiyacı oluşması durumunda sahip olduğu zaman profesyonel stok sistemi sayesinde ihtiyaç duyulan yedek parça için uzun süreler beklemek zorunda kalmıyorsunuz.

Kurumsal bir firma olan ve profesyonel bir şekilde sizlere hizmet veren Kaplantek Teknik elektronik firması, elektronik kart tamiri konusunda dünya genelinde kullanılan markalara ait kartların onarımını yapıyor. Ekonomik ve hızlı bir şekilde onarım hizmeti alabildiğiniz elektronik firması aynı zamanda sahip olduğu tecrübesi ile sizlere dikiş ve nakış makineler elektronik kart tamiri, dijital ve analog elektronik kart tamiri hizmeti veriyor.